V roku 2019 sme mali možnosť začať hneď niekoľko výnimočných projektov. Každý z nich pre nás predstavuje zaujímavý príbeh, spoznanie nových, výnimočných ľudí, nachádzanie zaujímavých možností a spoločné posúvanie sa vpred. Veľmi sa tešíme ako sa už čoskoro budeme môcť o naše zážitky a predovšetkým výsledky podeliť a predstaviť Vám náš príbeh roka 2019. Ďakujeme

Rodinný dom, Prešov

Typ: Rodinný dom nad 150m2

Lokalita: Prešov

Hlavným prianím zákazníkov bolo získať moderný dizajnový interiér s minimalistickými prvkami a esenciou domova. Minimalistickú sterilitu sme potlačili prostredníctvom dominantného komunikačného prvku drevených líšt, vďaka čomu sme navnadili teplejšiu, domácku atmosféru. Spomenutý prvok drevených líšt prepája jednotlivé funkčné zóny dennej časti a jeho predzvesť je citeľná už vstupnej chodbe. V interiéry prevládajú bielo sivé odtiene, doplnené teplým dekorom dreva. Minimalistický biely lesk sme volili pri výbere materiálu nábytku. Najväčšou dominantou interiéru rodinného domu je pohľadová TV stena, ktorá plynulo prechádza do drevenej stropnej konštrukcie. TV stena je z vstupnej časti zakrytá interiérovým krbom. interiér tak neodhaľuje všetky prvky naraz. Prostredníctvom vizuálnych vodítok, predstavujúcich drevené lišty, postupne poukazuje na jednotlivé detaily, vďaka čomu ponúka čas vychutnať si jednotlivé zákutia a moment prekvapenia. Naši klienti vsadili na kvalitné a nadčasové materiály, vďaka čomu podčiarkli koncept modernosti a luxusu. Vďaka precíznej práci lokálnych remeselníkov a rešpektovaniu interiérového konceptu majiteľmi, sa nám spoločne podarilo vytvoriť zaujímavý priestor, ktorý vie prekvapiť, návštevníka nenudí a vytvára nenásilný estetický zážitok.

Hlavným prianím zákazníka bolo získať moderný interiér s minimalistickými prvkami no nestratiť teplo domova.

Moderný minimalistický štýl reprezentuje dominantná kuchynská linka. Zvolili sme striekané dvierka v prevedení biely lesk a bielu pracovnú dosku so zapusteným umývadlom. Čierne spotrebiče vytvárajú potrebný kontrast a spolu s prvkami dreva narúšajú prílišnú sterilitu bieleho lesku.

Intimitu v kuchyni sme docielili vďaka, vývýšeniu spodnej časti kuchynskej linky.

Ako nosný komunikačný prvok priestoru, sme zvolili drevené lišty, ktoré podvedome prepájajú celú dennú časť.

Konštrukcia drevených líšt má základ v TV stene odkiaľ plynule prechádza stropnou časťou do jedálenskej časti.

Stropné lišty vytvárajú dynamiku a hĺbku priestoru. Návštevníka tak už od vstupu zaujme silný dizajnový prvok, ktorý ho navádza do oddychovej časti rodinného domu.

Moderný a minimalistický interiér predznamenáva už vstupná chodba. Aj tu sme zvolili prvok dreva v kontraste s bielym leskom.

Nábytková stena je precízne vyrobená na-mieru lokálnym remeselníkom.

Priestor medzi kuchyňou a obývačkou nenásilne oddeľuje interiérový krb a vytvára tak vizuálnu hranicu medzi kuchynskou a oddychovou časťou priestoru.

Vertikálne a horizontálne línie sú prítomné aj v dizajne LED osvetlenia chodby v nočnej časti rodinného domu.

Dominantou jedálenskej časti je mohutný jedálenský stôl.

Vďaka precíznej práci lokálnych remeselníkov a rešpektovaniu interiérového konceptu majiteľmi, sa nám spoločne podarilo vytvoriť zaujímavý priestor, ktorý vie prekvapiť, návštevníka nenudí a vytvára nenásilný estetický zážitok.

3 izbový byt, Prešov

Typ: 3izb. byt do 100m2

Lokalita: Prešov

Mladý, moderný a tmavý priestor to bola požiadavka majiteľa pri tvorbe tohoto krásneho interiéru.  Našou úlohou v tomto projekte bolo vytvoriť koncept priestoru, ktorý by odrážal individualitu mladého majiteľa a navodzoval pohodovú atmosféru na party i na oddych. Požadovaný tmavý priestor sme navodili antracitovou podlahou so vzhľadom prírodného kameňa. Chladný akcent podlahy sme zjemnili pomocou dyhovaných dverí a drevených doplnkov. Všade prítomnou kombináciou dreva a antracitu sa priestor bytu prirodzene zjednocuje a navodzuje útulnú atmosféru. Individualitu klienta sme podčiarkli na mieru vyrobenými doplnkami a originálnymi obrazmi.

Obývacej časti dominuje tehla.

Industriálny priestor dotvárajú namieru vytvorené obrazy.

Biokrb obzvláštuje stena z podlahovej kritiny.

Drevene hodiny, sme vyrobili špecialne pre pána domáceho.

Pohľadová stena v spálni je obzvláštnená tapetou veľkorozmernej mapy sveta.

V interiéry si našiel miesto aj čitateľský kútik.

V kúpelni, tak ako v celom interiéry, dominuje antracit a drevo

Šatníková skriňa 

Typ: spálňa /2izb byt

Lokalita: Prešov

Navrhnúť a zrealizovať vzdušnú a hlavne inú šatníkovú skriňu. Takto znela túžba obyvateľov klasického panelákového bytu. Priestor a úlohu sme poňali inak a vytvorili tak kompromis medzi vstavanou skriňou a komodou. Úložný priestor sme rozdelili na policovo-zásuvkovú časť, ktorá je otvorená a veľkorysé vešanie rozvrhnuté pre dvoch. Popasovali sme sa aj s večnou otázkou malých bytov, a to kam s vysávačom a sušiakom? Týmto pomocníkom sme vytvorili samostatný priestor ukrytý za posuvnými drevenými panelmi. Klasické posuvné šatníkové dvere sme nahradili netradičnými, na mieru vyrobenými posuvnými drevenými panelmi. Vďaka nim dostala paneláková spálňa nový dych, vôňu a energiu dreva. Panely vytvorili požadovanú vzdušnosť a optickú bariéru medzi vnútrom skrine, plus sa stali dominantným dizajnovým prvkom celého priestoru.

Posuvné drevené panely vytvárajú dominantný estetický prvok.

Vnútro skrine tvorí otvorený priestor, vďaka ktorému sa umocňuje vzdušnosť a priestrannosť.

Zemitá farebnosť dodáva priestoru útulnosť a navodzuje príjemnú atmosféru.

Posuvné panely v sebe ukrývajú závesný systém.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

info@homeharmony.sk

+421 905 293 332

Obývacej časti dominuje tehla.