3D Vizualizácie

Fotorealistická vizualizácia interiérov je určená predovšetkým developerom, realitným maklérom, projektantoma výrobcom nábytku. Je jedinečným prostriedkom pre predstavu, medzi stupňom projektu a jeho realizáciou. V súčasnej dobe sa vizualizácie stali neoddeliteľnou súčasťou každého moderného projektu a efektívnym predajným prostriedkom nehnuteľností.

Návrh interiéru

Našim cieľom pri tvorbe interiéru je vytvorenie koncepcie priestoru podľa požiadaviek klienta a možností priestoru. Na priestor nazeráme ako na živý organizmus do ktorého sa snažíme vsadiť individualitu klienta. Vytvoriť  harmonické fungovanie priestoru a človeka. Hľadáme harmóniu medzi psychológiou priestoru, efektivitou pohybu, estetikou a funkčnosťou. 

Feng shui analýza priestoru

Vypracovanie profesionálnej analýzy pre obytný priestor:
Prioritou rodinného domu alebo bytu je vytvorenie pokojného a harmonického priestoru pre všetkých obyvateľov bytu či domu. Priestor v ktorom žijeme nás často krát ovplyvňuje vo väčšej miere ako si to niektorí z nás uvedomujú. Vplyvy, ktoré zákazník nevidí sú často krát kameňom úrazu celej rodiny napr. – geopatogénne zóny, kríženie Hartmannových / Curryho čiar, podzemné toky a pod. tieto energie, ktoré sú súčasťou energetiky našej planéty, nepriaznivo vplývajú na okolie a narúšajú tak energetiku človeka. Cieľom Home Harmony je nielen lokalizovať tieto nepriaznivé vplyvy vo vašom obytnom priestore ale ich aj odrušiť a vytvoriť tak pre Vás zdravý životný priestor. Až po lokalizácií a eliminácii nepriaznivých vplyvov v priestore a po udržaní energetiky v priestore prichádzajú na rad profesionálne rady a odporúčania v oblasti Feng Shui – rešpektujúc Vaše ciele, možnosti, sny a hlavne Harmóniu Vášho domova.

 • lokalizácia negatívnych environmentálnych vplyvov

 • Lokalizácia geopatogénnych zón

 • Identifikácia toku energie

 • Lokalizácia energetických zábran

 • Liečenie bio-energetických problémov v priestore

 • Lokalizácia elektromagnetického smogu

 • analýza priestoru – únik energie - konfliktné energie

 • Profesionálna analýza Feng Shui

 • dispozícia nábytku

 • farebná analýza

Homestaging 

Homestaging alebo príprava nehnuteľnosti na predaj a prenájom má za cieľ zhodnotenie nehnuteľnosti prostredníctvom vizuálnych prvkov, psychológie priestoru a predovšetkým vytvorením požadovanej nálady. Homestaging sa vo veľkom uplatňuje pri realizácií scén pre filmové alebo reklamné spoty a pri zariaďovaní komerčných priestorov. V tejto službe uplatňujeme naše poznatky so psychológie priestoru, funkčnosti priestoru, estetiky a vizuálneho marketingu. Pri tejto službe môžete očakávať: zhodnotenie vizuálneho stavu nehnuteľnosti alebo priestoru. Odporúčania na odstránenie nájdených nedostatkov. Štylizáciu, prípadnú zmenu dispozície daného nábytku. Dispozície základných vizuálnych a vnemových prvkov (možnosť zapožičania alebo kúpy dekorácií, rastlín atď.).

Návrh nábytku na mieru

Návrh jednotlivých nábytkov v priestore, nadväzuje na požiadavky klienta a možnosti prostredia. Návrh obsahuje výkresovú dokumentáciu pre zhotoviteľa (majstra, remeselníka alebo výrobcu nábytku), výber a návrh materiálov a obrazovú dokumentáciu.

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon

info@homeharmony.sk

+421 905 293 332