3D vizualizácie 

Fotorealistická vizualizácia interiérov je určená predovšetkým developerom, realitným maklérom, projektantom a výrobcom nábytku. 3D vizualizácia je jedinečným prostriedkom pre predstavu, medzi stupňom projektu a jeho realizáciou. V súčasnej dobe sa vizualizácie stali neoddeliteľnou súčasťou každého moderného projektu a efektívnym predajným prostriedkom nehnuteľností.

Návrh interiéru 

Návrh interiéru slúži na vytvorenie obrazu o novom stave nehnuteľnosti, vďaka ktorému viete ovplyvniť a zoorganizovať  jednotlivé kroky při rekonštrukcií alebo realizácií priestoru.  Našim cieľom pri tvorbe interiéru je vytvorenie koncepcie priestoru podľa požiadaviek klienta a jeho možností. Na priestor nazeráme ako na živý organizmus do ktorého sa snažíme vsadiť individualitu klienta. Vytvoriť  harmonické fungovanie priestoru a človeka. Hľadáme harmóniu medzi psychológiou priestoru, efektivitou pohybu, estetikou a funkčnosťou.  

Návrh interéru obsahuje dispozičné, farebné a priestorové riešenia daného priestoru.

Kompletná interiérová

štúdia

Kompletná interiérová štúdia je rozsiahlejší návrh interiéru, ktorý už neslúži len na vytvorenie obrazu o možnom novom stave ale aj jednotlivých krokoch a postupoch k jeho realizácií. Kompletná interiérová štúdia obsahuje dokumentáciu k výrobe nábytkov na mieru, špecifikáciu zariaďovacích prvkov, výber dekorácií, výber osvetlenia, základné plány pre vodoinštaláciu a dispozíciu základných elektrických spotrebičov. K štúdií je možné vyhotoviť kompletnú cenovú ponuku realizácie interiéru s možnosťou zabezpečenia realizácie.

Návrh nábytku na mieru

Návrh jednotlivých nábytkov v priestore, nadväzuje na požiadavky klienta a možnosti prostredia. Návrh obsahuje výkresovú dokumentáciu pre zhotoviteľa (majstra, remeselníka alebo výrobcu nábytku), výber a návrh materiálov a obrazovú dokumentáciu.

Feng shui 

Vypracovanie profesionálnej analýzy pre obytný priestor:
Prioritou rodinného domu alebo bytu je vytvorenie pokojného a harmonického priestoru pre všetkých obyvateľov bytu či domu. Priestor v ktorom žijeme nás často krát ovplyvňuje vo väčšej miere ako si to niektorí z nás uvedomujú. Vplyvy, ktoré zákazník nevidí sú často krát kameňom úrazu celej rodiny napr. – geopatogénne zóny, kríženie Hartmannových / Curryho čiar, podzemné toky a pod. tieto energie, ktoré sú súčasťou energetiky našej planéty, nepriaznivo vplývajú na okolie a narúšajú tak energetiku človeka. Cieľom Home Harmony je nielen lokalizovať tieto nepriaznivé vplyvy vo vašom obytnom priestore ale ich aj odrušiť a vytvoriť tak pre Vás zdravý životný priestor. Až po lokalizácií a eliminácii nepriaznivých vplyvov v priestore a po udržaní energetiky v priestore prichádzajú na rad profesionálne rady a odporúčania v oblasti Feng Shui – rešpektujúc Vaše ciele, možnosti, sny a hlavne Harmóniu Vášho domova.​

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

info@homeharmony.sk

+421 905 293 332